Artvin Çoruh Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (artvin)

ARTVIN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Artvin Çoruh Üniversitesi

Artvin Çoruh Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (artvin)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Artvin Çoruh Üniversitesi (artvin)

Not ortalaması hesaplama

Artvin Çoruh Üniversitesi hakkında bilgi

Artvin Çoruh Üniversitesi; 2007 yılında Artvin ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 4275 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.artvin.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Artvin Çoruh Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Artvin Çoruh Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Artvin Çoruh Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Artvin Çoruh Üniversitesi (artvin) için de bu formul kullanılmıştır.

Artvin Çoruh Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Artvin Çoruh Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar