Ardahan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ardahan)

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Ardahan Üniversitesi

Ardahan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ardahan)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Ardahan Üniversitesi (ardahan)

Not ortalaması hesaplama

Ardahan Üniversitesi hakkında bilgi

Ardahan Üniversitesi; 2008 yılında Ardahan ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2505 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ardahan.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Ardahan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Ardahan Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Ardahan Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Ardahan Üniversitesi (ardahan) için de bu formul kullanılmıştır.

Ardahan Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Ardahan Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar