Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (asbu)

ANKARA SOSYAL BILIMLER ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (asbu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (asbu)

Not ortalaması hesaplama

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi hakkında bilgi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi; 2013 yılında Ankara ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.asbu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (asbu) için de bu formul kullanılmıştır.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar