Ankara Bilge Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bilge)

ANKARA BILGE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Ankara Bilge Üniversitesi

Ankara Bilge Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bilge)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Ankara Bilge Üniversitesi (bilge)

Not ortalaması hesaplama

Ankara Bilge Üniversitesi hakkında bilgi

Ankara Bilge Üniversitesi; 2011 yılında Ankara ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bilge.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Ankara Bilge Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Ankara Bilge Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Ankara Bilge Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Ankara Bilge Üniversitesi (bilge) için de bu formul kullanılmıştır.

Ankara Bilge Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Ankara Bilge Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar