Anadolu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (anadolu)

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (anadolu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Anadolu Üniversitesi (anadolu)

Not ortalaması hesaplama

Anadolu Üniversitesi hakkında bilgi

Anadolu Üniversitesi; 1958 yılında Eskisehir ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 28904 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.anadolu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Anadolu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Anadolu Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Anadolu Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Anadolu Üniversitesi (anadolu) için de bu formul kullanılmıştır.

Anadolu Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Anadolu Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar