Aksaray Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (aksaray)

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Aksaray Üniversitesi

Aksaray Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (aksaray)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Aksaray Üniversitesi (aksaray)

Not ortalaması hesaplama

Aksaray Üniversitesi hakkında bilgi

Aksaray Üniversitesi; 2006 yılında Aksaray ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 10435 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.aksaray.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Aksaray Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Aksaray Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Aksaray Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Aksaray Üniversitesi (aksaray) için de bu formul kullanılmıştır.

Aksaray Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Aksaray Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar