Ahi Evran Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ahievran)

AHI EVRAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Ahi Evran Üniversitesi

Ahi Evran Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ahievran)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Ahi Evran Üniversitesi (ahievran)

Not ortalaması hesaplama

Ahi Evran Üniversitesi hakkında bilgi

Ahi Evran Üniversitesi; 2006 yılında Kirsehir ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 14994 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ahievran.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Ahi Evran Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Ahi Evran Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Ahi Evran Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Ahi Evran Üniversitesi (ahievran) için de bu formul kullanılmıştır.

Ahi Evran Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Ahi Evran Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar