Afyon Kocatepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (aku)

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (aku)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Afyon Kocatepe Üniversitesi (aku)

Not ortalaması hesaplama

Afyon Kocatepe Üniversitesi hakkında bilgi

Afyon Kocatepe Üniversitesi; 1992 yılında Afyonkarahisar ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 31771 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.aku.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Afyon Kocatepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Afyon Kocatepe Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Afyon Kocatepe Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi (aku) için de bu formul kullanılmıştır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Afyon Kocatepe Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar