Adnan Menderes Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (adu)

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Adnan Menderes Üniversitesi

Adnan Menderes Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (adu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Adnan Menderes Üniversitesi (adu)

Not ortalaması hesaplama

Adnan Menderes Üniversitesi hakkında bilgi

Adnan Menderes Üniversitesi; 1992 yılında Aydin ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 26962 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.adu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Adnan Menderes Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Adnan Menderes Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Adnan Menderes Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Adnan Menderes Üniversitesi (adu) için de bu formul kullanılmıştır.

Adnan Menderes Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Adnan Menderes Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar