Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (adanabtu)

ADANA BILIM VE TEKNOLOJI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (adanabtu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (adanabtu)

Not ortalaması hesaplama

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi hakkında bilgi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi; 2011 yılında Adana ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.adanabtu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (adanabtu) için de bu formul kullanılmıştır.

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar