Acibadem Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (acibadem)

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Acibadem Üniversitesi

Acibadem Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (acibadem)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Acibadem Üniversitesi (acibadem)

Not ortalaması hesaplama

Acibadem Üniversitesi hakkında bilgi

Acibadem Üniversitesi; 2007 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 810 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.acibadem.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Acibadem Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Acibadem Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Acibadem Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Acibadem Üniversitesi (acibadem) için de bu formul kullanılmıştır.

Acibadem Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Acibadem Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar