Abdullah Gül Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (agu)

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Abdullah Gül Üniversitesi

Abdullah Gül Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (agu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Abdullah Gül Üniversitesi (agu)

Not ortalaması hesaplama

Abdullah Gül Üniversitesi hakkında bilgi

Abdullah Gül Üniversitesi; 2010 yılında Kayseri ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.agu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Abdullah Gül Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Abdullah Gül Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Abdullah Gül Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Abdullah Gül Üniversitesi (agu) için de bu formul kullanılmıştır.

Abdullah Gül Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Abdullah Gül Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar