Abant Izzet Baysal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ibu)

ABANT IZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Abant Izzet Baysal Üniversitesi

Abant Izzet Baysal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ibu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Abant Izzet Baysal Üniversitesi (ibu)

Not ortalaması hesaplama

Abant Izzet Baysal Üniversitesi hakkında bilgi

Abant Izzet Baysal Üniversitesi; 1992 yılında Bolu ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 19646 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ibu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Abant Izzet Baysal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Abant Izzet Baysal Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Abant Izzet Baysal Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Abant Izzet Baysal Üniversitesi (ibu) için de bu formul kullanılmıştır.

Abant Izzet Baysal Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Abant Izzet Baysal Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar